Oyuncu-FoRUmU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaTAM oYUNLARLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kura için hangi takım ne söyledi?

2 posters
YazarMesaj
Fanatik_GSli
Binbaşı
Binbaşı
Fanatik_GSli

Erkek
İş Ve Hobiler : Basketbol Ve Galatasaray

Kura için hangi takım ne söyledi? Empty
MesajKonu: Kura için hangi takım ne söyledi?   Kura için hangi takım ne söyledi? Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 12:49 pm

Fortis Türkiye Kupası'nda çeyrek finalde Antalyaspor ile eşleşen Beşiktaş'ta, yönetim kurulu üyesi Nedim Sarsmaz, rakibi eleyeceklerini iddia etti.

Ataköy Olimpiyatevi'nde gerçekleştirilen kura çekiminin ardından eşleşmeyi değerlendiren Sarsmaz, hiç bir maçın oynanmadan kazanılmadığını dile getirerek, ''Geçen sene başımıza gelenleri biliyorsunuz. Antalyaspor saygı duyduğumuz takımlardan biri. İlk maçın Antalya'da olması bizim için avantaj. Şifo Mehmet orada çalıştığı için Beşiktaşlıların sempati duyduğu bir takım, gidip oynayacağız. Seyri en güzel maçları oynayacağız. Beşiktaş gibi oynarsak rahatlıkla turu atlayacağımıza inanıyorum'' diye konuştu.

Transfer çalışmalarıyla ilgili bir soru üzerine Sarmaz, ''Bizim özel bir durumumuz var. Transferde yabancı kontenjanımız dolu. Önce yabancı kontenjanımızı boşaltmamız lazım. Bu nedenle şu an transfer yapamıyoruz. Yönetim kurulumuz bütün yetkiyi başkana verdi, kendisi gereğini yapacak'' ifadesini kullandı.

-PEREK İDDİALI-

Fenerbahçe Asbaşkanı Tahir Perek, Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde Bursaspor ile eşleşerek şanslı bir kura çektiklerini söyledi.

Bursaspor'un güçlü bir takım olduğunu vurgulayan Perek, şöyle konuştu:

''Türkiye Ligi'nde hafife alınacak bir takım yok. Bursaspor bildiğimiz, tanıdığımız bir takım. Artık akraba gibi olduk. Gruptan beraber çıktık. Ümit ediyorum turu atlarız. Kupada maksat birinci olmak, bunu başarmak için de her takımı yenmek gerekir. Kupa tarihinde ikinci lig takımlarının, birinci lig takımlarını elediğini görüyoruz. Normal şartlarda futbolumuzu oynadığımızda turu atlayacağımızı düşünüyorum.''

Perek, ''Bu sene gerçekten şiddetle kupayı almayı arzu ediyoruz. İnşallah bu arzumuza ulaşırız. Bu sene iki kupayı birden almak istiyoruz'' dedi.

Şekip Mosturoğlu'nun geçmişte yaptığı, ''Kupa bizim için önemli değil. Yedek kadromuzla da çıkabiliriz'' sözlerinin hatırlatıldığı Perek, ''Kendisi o günkü görüşünü ifade etmiş, ben aynı kanaatte değilim. Bana göre kulübümüzün bu kupayı almaya şiddetle ihtiyacı var'' ifadesini kullandı.

İç transfer ile ilgili bir soruyu Perek, ''Selçuk, Volkan Deivid, Alex... Fenerbahçe'de kalmak isteyen, samimi olarak oynamak isteyen her futbolcuyla anlaşmamız mümkün. Fenerbahçe'ye yararlı olan, bahsedilen isimlerin hepsi önemli, kalacaklarına inanıyorum. Konuşma ve görüşme meselesi. Netleşme zamanı vermek şu an mümkün değil'' diye yanıtladı.

Fenerbahçe'nin rakibi Bursaspor'un yöneticisi Osman Çelik de kupada final oynamayı istediklerini belirterek, ''Yeni hocamız ve transferlerimizle güçlü bir takım oluşturduk. Büyük takımlar, büyük takımlarla eşleşmek ister. Biz de büyük bir takımla Fenerbahçe ile eşleştik. İlk maçın İstanbul'da olması bizim için avantaj, hedefimiz final oynamak'' şeklinde konuştu.

Bu arada, Tahir Perek ile Osman Çelik, daha sonra Fortis Türkiye Kupası ile birlikte basın mensuplarına poz verdi.

GALATASARAY FUTBOL A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ SEZGİN: SİVASSPOR'LA 15 GÜNDE 3 MAÇ YAPACAĞIZ

Fortis Türkiye Kupası'nda çeyrek final eşleşmeleri İstanbul'da belli olurken, Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Sivasspor'la 15 günde 3 kez karşılaşacaklarına dikkati çekti.

Ataköy Olimpiyatevi'nde yapılan kura çekimi sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Adnan Sezgin, Fortis Türkiye Kupası'nı kazanmak istediklerini belirtirken, ''İlginç eşleşmeler oldu. Sivasspor'la 15 günde 3 kez karşılaşacağız. İnşallah hava koşulları da futbolcu sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde olur. Zevkli müsabakalar olacak. Hak eden kazansın ve turu atlasın'' diye konuştu.

Transfer görüşmelerinde bulundukları Mehmet Yıldız'ın maçlarda hangi takımın formasını giyeceği şeklindeki bir soruya, ''Garip bir soru. Mehmet Yıldız, Sivasspor'un lisanslı futbolcusu'' cevabını verirken, basın mensuplarıyla arasının soğuk olup olmadığının sorulması üzerine de ''Saçma sapan sorulara cevap vermem'' demekle yetindi.

SİVASSPOR BASIN SÖZCÜSÜ ÜNSAL: KESİNLİKLE SİVASSPOR'UN GALATASARAY'I ELEYECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

Sivasspor Kulübü Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, iddialı konuşarak, Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde rakipleri olan Galatasaray'ı eleyeceklerini söyledi.

Rakiplerinin kim olduğununu önem taşımadığını dile getiren Ünsal, ''Nihayetinde Galatasaray da kıyasıya mücadele ettiğimiz bir takım. Kesinlikle Sivasspor'un Galatasaray'ı eleyeceğini düşünüyorum. Kendilerini en iyi şekilde ağırlayacağız ama biz eleriz. Bu kadar net konuşuyorum'' ifadelerini kullandı.

Ünsal, golcü futbolcuları Mehmet Yıldız konusunda da Galatasaray'la artık görüşmediklerini yineledi.

lol! lol!
TaNo96
VIP ÜYE
VIP ÜYE
TaNo96

Erkek
İş Ve Hobiler : RaP ve Forum
Lakap : ÇoKoNaT

Kura için hangi takım ne söyledi? Empty
MesajKonu: Geri: Kura için hangi takım ne söyledi?   Kura için hangi takım ne söyledi? Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:47 pm

saol

Kura için hangi takım ne söyledi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-