Oyuncu-FoRUmU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaTAM oYUNLARLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş tesadüfen transfer yaptı

2 posters
YazarMesaj
Fanatik_GSli
Binbaşı
Binbaşı
Fanatik_GSli

Erkek
İş Ve Hobiler : Basketbol Ve Galatasaray

Beşiktaş tesadüfen transfer yaptı Empty
MesajKonu: Beşiktaş tesadüfen transfer yaptı   Beşiktaş tesadüfen transfer yaptı Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 11:37 am

Beşiktaş'ın devre asarı tranfsfer döneminde kadrosuna kattığı Erkan Zengin, bugün sağlık kontrolünden geçti. Siyah beyazlı takıma İsveç'in Hammarby takımından altı aylığına kiralık olarak gelen 23 yaşındaki futbolcu, sabah saatlerinde babası Yılmaz Zengin ile birlikte geldiği Acıbadem hastanesinde bir dizi kontrollere tabi tutuldu.

Erkan hastanede basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Beşiktaş'a transferini tesadüf olarak değerlendirerek, "Beşiktaş'a transferim tamamen tesadüf oldu. Böyle büyük bir kulübün benimle ilgilenmesi ve beni kadrosuna katmasından dolayı mutlu oldum. Kendime güveniyorum. Çok çalışıp formayı giymeye çalışacağım. Hocamın benden istediklerini en iyi şekilde yerine getireceğim. İlk hedefim Beşiktaş'ta başarılı olmak. Eğer kulübümde başarılı olursam milli takımda oynamaktan gurur duyarım" ded
TaNo96
VIP ÜYE
VIP ÜYE
TaNo96

Erkek
İş Ve Hobiler : RaP ve Forum
Lakap : ÇoKoNaT

Beşiktaş tesadüfen transfer yaptı Empty
MesajKonu: Geri: Beşiktaş tesadüfen transfer yaptı   Beşiktaş tesadüfen transfer yaptı Icon_minitimeÇarş. Ocak 21, 2009 12:23 pm

saol

Beşiktaş tesadüfen transfer yaptı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En iyi 5 transfer belli oldu
» nba transfer 2008-2009
» nba transfer 2008-2009