Oyuncu-FoRUmU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaTAM oYUNLARLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beko All-Star kadroları açıklandı!

2 posters
YazarMesaj
Fanatik_GSli
Binbaşı
Binbaşı
Fanatik_GSli

Erkek
İş Ve Hobiler : Basketbol Ve Galatasaray

Beko All-Star kadroları açıklandı! Empty
MesajKonu: Beko All-Star kadroları açıklandı!   Beko All-Star kadroları açıklandı! Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 11:25 am

Polat Oteli'nde düzenlenen basın toplantısına Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Asbaşkanı İmran Işıldar, TBF Genel Sekreteri Ali Özsoy, Aliağa Petkim Antrenörü Mete Babaoğlu, Oyak Renault Antrenörü Yücel Platin katıldı. Toplantıda ayrıca Beko All-Star 2009'da mücadele edecek Efes Pilsenli Ender Arslan ve Bootsy Thornton, Fenerbahçe Ülkerli Oğuz Savaş, Galatasaray Cafe Crownlu Hüseyin Beşok, Antonio Graves ve Cüneyt Erden, Oyak Renaultlu Alex Gordon da yer aldı.

Basın toplantısının açılış konuşmasını yapan TBF Asbaşkanı İmran Işıldar, İzmir'de güzel bir organizasyon gerçekleşeceğini ifade ederek, "İzmir'de bu yıl yapacağımız Beko All-Star 2009 için kadrolarını açıklamak için buradayız. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Bu yıl yerli ve yabancı yıldızlar, İzmir'de gerçekleşecek organizasyonda bir araya gelecekler. İzmir'de güzel bir organizasyon gerçekleşeceğini düşünüyorum" diye konuştu.

TBF Genel Sekreteri Ali Özsoy ise, son yıllarda kalitesi giderek artan Beko Basketbol Ligi'nin Avrupa'nın en iyi liglerinden birisi haline geldiğini belirterek, "Son yıllarda Beko Basketbol Ligi'nin kalitesi giderek arttı. Beko'nun katkısı ve ilgisiyle ligimiz Avrupa'nın en iyi liglerinden birisi haline geldi. Bu yıl organizasyon İzmir'de yaklaşık 10 bin kişi kapasiteli Halkapınar Spor Salonu'nda yapılacak. Bu salon aynı zamanda ülkemizde gerçekleşecek 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'na da ev sahipliği yapacak. Seçilen antrenörler, oyuncularımızı tebrik ederken, bu önemli organizasyon için aylardır çalışan Ligler Direktörlüğü'ne de teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Biletlerin tükendiğini, İzmirli basketbolseverlerin organizasyona çok büyük ilgi gösterdiklerini ifade eden Özsoy, "Organizasyondan 8-9 gün öncesinden biletler tükendi. 10 bine yakın basketbolsever Halkapınar Spor Salonu'nda olacak. Artık bizler de yedek biletleri devreye sokacağız. Bu ilgi nedeniyle de Egeli basketbolseverlere teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Yabancı Yıldızlar Karması'nın antrenörlüğünü yapacak Mete Babaoğlu ise, bu önemli organizasyonda bulunmaktan dolayı büyük onur duyduğunu belirterek, "İzmir'deki organizasyonla birlikte 3. All- Star maçım olacak. İlkini 1990-91 sezonunda Spor Sergi Sarayı'nda yapmıştık. İlk görev aldığım All Star gerçekten benim için özel olandı ve bu nostaljiyi bana hatırlattı. Beni seçen basketbolseverlerle birlikte, TBF'ye bu güzel organizasyon için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yerli Yıldızlar Karması'nın antrenörlüğünü yapacak Yücel Platin de, Beko All-Star 2009 için bir araya geldiklerini hatırlatarak, "Her ne kadar Beko All-Star 2009 maçı ile İzmirli basketbolseverlere güzel bir maç izletmek istiyoruz. Amacımız maçı kazanmak olacak. Halkapınar Spor Salonu'nda keyifli anlar geçireceğimizi düşünüyorum" dedi.

Beko All-Star 2009 organizasyonunda yer alacak sporcular şöyle:

Beko All Star 2009 Türk Yıldızlar Kadrosu:
Cevher Özer, Haluk Yıldırım (Beşiktaş Cola Turka), Cüneyt Erden, Hüseyin Beşok (Galatasaray Cafe Crown), Ender Aslan, Kerem Gönlüm (Efes Pilsen), Ersin Görkem (Antalya Büyükşehir Belediyesi), Fatih Solak (Aliağa Petkim), Hakan Köseoğlu (Pınar Karşıyaka), Oğuz Savaş (Fenerbahçe Ülker), Serkan Erdoğan, Tutku Açık (Türk Telekom) Yücel Platin (Antrenör) (Oyak Renault)

Beko All Star 2009 Yabancı Yıldızlar Kadrosu:
Alex Gordon (Oyak Renault), Antonio Graves (Galatasaray Cafe Crown), Charles Davis (Aliağa Petkim), Devin Smith (Fenerbahçe Ülker), Ekene Ibekwe (Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi), Joseph Crispin, Lance Williams (Banvitspor), Leon Williams (Pınar Karşıyaka), Lester Mc Calebb (Mersin Büyükşehir Belediyesi), Marvis Bootsy Thornton (Efes Pilsen), Michael Wright (Türk Telekom), Robert Traylor (Kepez Belediyespor) Mete Babaoğlu (Antrenör) (Aliağa Petkim)

Beko All-Star 2009 3 Sayı Yarışması:
Alper Saruhan (Oyak Renault)
Charles Smith (Efes Pilsen)
Critopher Lofton (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
Gerald Brown (Pınar Karşıyaka)
Ömer Ünver (Beşiktaş Cola Turka)
Reha Öz (Aliağa Petkim)

Beko All-Star 2009 Smaç Yarışması:
Ekene Ibekwe (Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi)
Jason O'Brian Forte (Banvitspor)
Sean Banks (Darüşşafaka Cooper Tires)
Sinan Güler (Efes Pilsen)
Tovarice L.Prowell (Casa Ted Ankara Kolejliler)

HADİSE KONSER VERECEK
''Beko All Star 2009''da basketbolbolun yanı sıra konser ve çeşitli şovlar olacak.

Türkiye'yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil edecek Hadise'nin konser vereceği organizasyonda, ayrıca Ukraynalı dans grubu Red Foxses ile Slam Nation Grubu gösteri yapacak.

Organizasyon SKY Türk ve Spormax'ten canlı olarak yayınlanacak.
TaNo96
VIP ÜYE
VIP ÜYE
TaNo96

Erkek
İş Ve Hobiler : RaP ve Forum
Lakap : ÇoKoNaT

Beko All-Star kadroları açıklandı! Empty
MesajKonu: Geri: Beko All-Star kadroları açıklandı!   Beko All-Star kadroları açıklandı! Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 12:38 pm

saol

Beko All-Star kadroları açıklandı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» LEGO Star Wars